Wyzwanie – przyciąganie … pieniędzy

Podejmij wyzwanie na przyciąganie pieniędzy

Na początek chcę zwrócić Twoją uwagę, że prawo przyciągania działa. Jednak pamiętaj, że aby faktycznie przyciągać duże pieniądze, musisz oczyścić swój umysł z negatywnych przekonań odnośnie bogactwa, pieniędzy i ludzi bogatych. Potraktuj więc ten eksperyment z ciekawością badacza i obserwuj swoje myśli i zachowania odnośnie zamożności. Chodzi o to, żeby sposób świadomego myślenia o pieniądzach był Twoim standardowym podejściem.

Wyzwanie – ekseryment trwa 10 dni. Każdego dnia dostajesz przyjemne zadanie do wykonania. W ciągu rwania eksperymentu chcę, żebyś nie myślał w taki sposób:

 • Potrzebuję pieniędzy szybko.
 • Jestem zdesperowany i muszę mieć pieniądze jutro.
 • Niepotrzebuję pieniędzy szybko, ale co mi szkodzi podjąć wyzwanie i mieć nadzieję, że to zadziała.

Zamiast tego stosuj świadome kierowanie myślami:

 • Podejmuję to wyzwanie, ponieważ chcę świadomie myśleć o bogactwie
 • Jestem wdzięczny za to co mami jeśli w rezultacie tego wyzwania będę mieć więcej pieniedzy, to super, jeśli nie to też będzie OK.
 • Wierzę,że wyzwanie zwiększy moją świadomość odnośnie prawa przyciągania i zamożności i dlatego każdego dnia koncentruję się na wykonaniu w 100% ćwiczeń świadomości, w celu wprowadzenia ich do moich rutynowych działań i myśli.

Ustaw sobie przypomnienie w telefonie, zapisz w kalendarzu lub organizerze, żeby pamiętać o wykonaniu ćwiczeń przeznaczonych na każdy dzień wyzwania.

1 dzień – idź na mentalne zakupy

Puść wodze fantazji i zastanów się, jeśli byłbyś milionerem dzisiaj, na co przeznaczyłbyś pieniądze, jak je zainwestował dziś, aby mieć ich więcej jutro. Zapisz wszystkie swoje plany zakupowe w kalendarzu, oganizerze lub pamiętniku. Podsumuj ile pieniędzy byś wydał. Pamiętaj nie ograniczaj się, możesz wydać ile chcesz, jesteś przecież milionerem. Jednak nie wydawaj tych pieniędzy w rzeczywistości, a jedynie w wyobraźni.

Zapisz także: Jaki mógłby być Twój pierwszy mały krok do pomnażania swoich pieniędzy.

Jeśli chceszwziąć udział w wyzwaniu – eksperymencie „Przyciąganie pieniędzy”, zapisz się poniżej, aby bezpłatnie otrzymać zadania na kolejne dni

Comments

comments

3 thoughts on “Wyzwanie – przyciąganie … pieniędzy

 1. ciekawy eksperyment warto przynajmniej spróbować 🙂

 2. Ania napisał(a):

  Podoba mi się Twoją inicjatywą. Wchodzę w to:)

  1. Ludmiła Malicka napisał(a):

   Super,daj znać jak Ci poszło 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *