Wyzwanie na przyciąganie pieniędzy – dzień10

prawo przyciągnia

To już ostatni etap wyzwania. Masz już kilka pierwszych kroków dozrobienia, powinieneś oswoić się z myślą o byciu milionerem oraz z wydawaniem dużych pieniędzy. Pozostała ostatnia rzecz do zrobienia: Działanie. Kontynuuj działanie i pamiętaj, żeby każego dnia zrobić jeden mały krok w stronę swojej zamożności. Nie wyznaczaj sobie zbyt ambitnych planów, bo możesz się zniechęcić, gdy nie uda się ich zrealizować. Krok powinien być prosty, taki który możesz zrobć w ciągu 15 minut. Pisząc o planach miałam na myśli, żebyś nie założył sobie np., że jutro zarobisz 100 000 zł, jeśli dzisiaj zarabiasz 1500zł. Natomiast Twój ostateczny cel np. niezależność finansowa, to jak najbardziej dobry pomysł, tutaj się nie hamuj.

Działaj, planuj, ucz się na błędach. Powodzenia.

Napisz w komentarzu, czy faktycznie zrobiłeś wszystkie ćwiczenia z ostatnich 10dni i co się zmieniło u Ciebie. Oczywiście jeśli chcesz, możesz dalej kontynuawać mentalne wydawanie miliona codziennie i planowanie kolejnych kroków. Najważniejsze jednak jest działanie.

Zapisz się, aby nie przeoczyć żadnego wpisu

raz w tygodniu (w poniedziałek) dostaniesz przeglądLubię komentarze, więc nie krępuj się, pisz ile wlezie, nie ma limitów, a czasem są nagrody dla najbardziej aktywnych 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *