Twoja super moc

marzenia, supermoc

Każdy z nas ma marzenia, pragnienia i życzenia. Może to być chęć posiadania dużego domu, zbudowania własnego biznesu, zapewnienia dobrej edukacji dzieciom, znalezienie partnera życiowego, podróżowanie, rozwinięcie kariery, lepsze zdrowie, radość życia, czy zdobycie nowych przyjaciół. Nie ważne co jest Twoim marzeniem, ważne że jest to świetna, potężna siła dla naszej duszy. Bez marzeń Twoje życie będzie puste.

Jednak same marzenia to za mało. W zasadzie marzenie bez podejmowania działań jest gorsze niż brak marzeń.

Jeśli należysz do tej rzadkiej grupy ludzi niemających marzeń, to w zasadzie jesteś ustawiony. Jednak większość z ludzi ma marzenia i pragnienia. W takiej sytuacji jeśli skupiasz się jedynie na marzeniach, bez podejmowania jakiegokolwiek działania,to może Cię doprowadzić do katastrofy. Ciągła świadomość, że czegoś Ci brakuje, co sprawia niezadowolenie z życia. Masz ciągle świadomość, że to co masz,to za mało, jednak nie robisz nic, by to zmienić. To droga do nędzy.


Gdy marzenia podeprzesz działaniami, wtedy będziesz miał siłę większą niż wszyscy superbohaterowie. Celowe działania w stronę marzeń dają poczucie celu. A gdy masz cel, wtedy łatwiej stawiasz czoło trudnościom, jesteś zmotywowany do ciężkiej pracy, aby zmienić swoje życie, a nie tkwić w tym co masz. Cel wytycza dokąd masz iść,kieruje Twoimi działaniami. Po drodze zdobędziesz nową wiedzę, umiejętności i odkryjesz nowe możliwości.

Działanie w stronę marzeń jest jedynym sposobem, aby wydostać się stąd, gdzie jeślteś i dotrzeć tam, gdzie chcesz być.

Działanie, które pasuje do Twoich marzeń, to Twój tajny składnik, Twoja super moc.

Każdy ją ma, ale większość ludzi jest po prostu zbyt leniwa, aby jej użyć. Odłóż odwlekanie i stań się swoim własnym superbohaterem. Użyj swojej mocy, a będziesz mieć życie, gdzie marzenia to możliwości.

Do dzieła!

Zapisz się, aby nie przeoczyć żadnego wpisu

raz w tygodniu (w poniedziałek) dostaniesz przeglądLubię komentarze, więc nie krępuj się, pisz ile wlezie, nie ma limitów, a czasem są nagrody dla najbardziej aktywnych 🙂

Comments

comments

3 thoughts on “Twoja super moc

 1. Kacper napisał(a):

  Ten i cała reszta Twoich wpisów bardzo motywują do działania. Moją super mocą jest chyba perfekcyjność i dążenie do jak najlepszych rozwiązań.

  1. Ludmiła Malicka napisał(a):

   Bardzo Ci dziękuję za ten komentarz. Zawsze chciałam inspirować ludzi i sprawiać, że wzrastają:)
   Dążenie do doskonałości to super motywacja,która daje kopa i pozwala osiągać wielkie cele. Powodzenia i do boju!

 2. Bizneswoman napisał(a):

  Święta prawda. Moją super mocą okazała się chęć i zacięcie do rozkręcenia własnego biznesu. Super moc jest w każdym z nas 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *