Podsumuj rok i oceń, czy robisz co kochasz

Zbliża się koniec roku czyli czas podsumowań i planów na przyszłość.

Dla mnie to był rok chwilami ciężki, czasami wzruszający. Wiele się o sobie dowiedziałam, dużo pracowałam. Wdrożyłam większość swoich pomysłów przewidzianych na ten rok, a pozostałe czekają na swoją kolej. Poznałam wielu ciekawych ludzi, odkrylam nowe możliwości. Zwalczyłam głęboko ukryte przekonania i poznałam bardzo skuteczne narzędzie do walki z nimi, a mianowicie afirmacje podprogowe. Spróbowałam nowych rzeczy, rozwinęłam swoją kreatywność, a poszerzanie swojej strefy komfortu stało się codziennością. Poradziłam sobie z  wieloma wyzwaniami i cieszę się na te, które są przede mną. To był ciekawy rok i jestem za niego wdzięczna, a Tobie dziękuję, że czytasz i komentujesz moje wpisy.

Proponuję, żebyś podsumował swój rok, abyś rozważtł, czy poświęcasz swój czas na to co kochasz, co dla Ciebie jest najważniejsze, co planujesz zrobić inaczej w przyszłym roku, jakie wyzwania i cele sobie stawiasz. Co zrobisz, aby Twoje postanowienia noworocznie nie legły w gruzach w drugim tygodniu stycznia. Czy znalazłeś swoją pasję i żyjesz pełnią życia, czy czegoś Ci brakuje. Co czujesz, kiedy myślisz o mijającym roku, o emocjach, które są z nim związane, o spełnieniu, o wdzięczności.

Będzie fajnie jak podzielisz się swoim podsumowaniem w komentarzu, bo gdy coś się napisze lepiej zostaje uświadomione, wydaje się ważniejsze i może kogoś zainspiować 🙂

Jeśli nie wiesz co jest Twoją pasją zapisz się, by otrzymać 8 kroków do jej znalezienia.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *