Polityka prywatności

Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta i użytkownika serwisu www.rozwojosobisty.uludmily.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:

Nigdy i nikomu nie udostępniam Twoich danych osobowych.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisów http://www.uludmily.pl,

Dane Osobowe

W czasie korzystania z Serwisu możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i adresu e-mail, który posłuży jedynie do kontaktu miedzy nami. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, które wyraziły na to zgodę, poprzez zapisanie się na listę subskrybentów, co jest równoznaczne z zaakceptowaniem Polityki Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumiem informacje odnoszące się bezpośrednio do zestawienia wpisów z danego tygodnia, promocji i produktów.

Uwagi odnośnie afirmacji podprogowych

Kto nie powinien słuchać afirmacji podprogowych z synchronizacją fal mózgowych:

Kobiety w ciąży
Osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca
Osoby z wszczepionymi stymulatorami elektronicznymi
Osoby z nadwrażliwością na światło
Osoby z epilepsją.

NIE WOLNO słuchać afirmacji podczas prowadzenia samochodu lub obsługi maszyn, ponieważ afirmacje wprowadzają w stan relaksu, co może spowodować zaśnięcie za kierownicą lub sterami maszyny.

Chociaż pulsacyjne dźwięki zastosowane w nagraniach afirmacji podprogowych z synchronizacją fal mózgowych przyczyniają się do dobrego samopoczucia, nie są przeznaczone jako zamiennik leczenia medycznego i psychologicznego. Nagrania dostarczane są tak jak są i żadne roszczenia z tym związane nie mogą być wnoszone przez użytkownika lub strony trzecie,  które weszły w posiadanie materiałów z tej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *