Najprostszy biznes

Dzisiaj chcę Ci przedstawić najprostszy biznes, a mianowicie program Revshare, który jest nowym sposobem zarabiania pieniędzy przez internet. Jest kilka jak nie kilkanaście programów tego typu w sieci, jednak moje uznanie zdobył MxRevshare.

Jeżeli chcesz się zarejestrować już teraz,  kliknij w banner:

mxrevshare

Co to właściwie jest ten MXrevshare

MxRevshare to platforma reklamowa, która dzieli się zyskami z użytkownikami, w zamian za podbijanie pozycji w rankingu Alexa poprzez codzienne wejścia. Właściciel tej platformy jest James Lee Valentine, znany od 2010 roku w internecie. Zapewnia on, że jego programy będą działać przynajmniej do 2020r. Stworzył on 9 programów matrycowych, wszystkie działają do tej pory i są wypłacalne i transparentne. Jest także autorem ponad 60 książek o rozwoju osobistym, motywacji czy doświadczeniach w marketingu. Książki te są wydane już w ponad 14 krajach.

Ale jak się zarabia?

Żeby zacząć zarabiać w systemie MXRevShare, trzeba kupić przynajmniej jednego adpacka. Wtedy każdego dnia musisz kliknąć 10 reklam, co zajmuje około 10 minut. Za to codziennie na zakończenie dnia (czyli o 24.00), następuje dzienny podział zysków (naliczeń), który jest naliczany w zależności od tego ile masz wykupionych paczek. Co jest warte zaznaczenia, w programie MX dostajesz codziennie 2,5% wartości swoich paczek, przy czym w innych programach tego typu jest to zaledwie 1% lub mniej.

Można kupić trzy rodzaje paczek:

plany-inwestycyjne

Każda paczka żyje 44dni i w tym czasie wygeneruje 110% swojej wartości (44.dni x 2,5% dziennie).

Każdy pakiet daje Ci dodatkowo liczbę wyświetleń Twoich reklam bannerowych (najbardziej efektywnych w tym programie,które się nazywają Milionaire Ad. Im więcej masz wykupionych pakietów, tym szybciej rosną Twoje zyski w programie.

Dodatkowo w MxRevshare

Oczywiście nie musisz polecać tego biznesu innym, bo i tak zarabiasz na klikaniu. Jednak poprzez polecanie zwiększasz swoje zyski, bo program przewiduje prowizję z 3 poziomów (z pierwszego poziomu 10%, z drugiego 5%, z trzeciego 5%, czyli razem aż 20% od wartości depozytu wykupionych paczek osoby poleconej.

Aby program się rozwijał, a Twoje zyski się napędzały jak kula śnieżna, za połowę zysków trzeba kupić kolejne paczki.

Matryca w MxRevshare

Kiedy będziesz miał wielu poleconych możesz jeszcze wykupić sobie miejsce w matrycy MX20, MX500 i uzyskiwać dodatkowe bonusy z jej zamknięcia, czyli wypełnienia ludźmi.

Jeśli już się zdecydowałeś, zarejestruj się tutaj i będziemy w kontakcie 🙂

 A jeśli potrzebujesz więcej informacji zapisz się tutaj:

Zapisz się, aby nie przeoczyć żadnego wpisu

raz w tygodniu (w poniedziałek) dostaniesz przeglądLubię komentarze, więc nie krępuj się, pisz ile wlezie, nie ma limitów, a czasem są nagrody dla najbardziej aktywnych 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *