Kreatywność – porada3 – zastosowaniaUwaga: Ten plik jest z hasłem, to znaczy, że jest dostępny tylko dla stałych czytelników. Żeby otrzymać dostęp zapisz się na odpowiednie materiały w zakładce Subskrypcja. Jeśli uważasz, że mógłby kogoś z Twoich znajomych zainteresować lub przydać mu się, wyślij mu link do odpowiedniej subskrypcji . Jeśli nie wiesz,co wybrać, napisz do mnie, pomogę Ci.Kreatywność jest czymś ogromnie ważnym w życiu, sukcesie i biznesie. Każdy z nas ją ma, tylko nie wszyscy z niej korzystają, bo nie wiedzą, że ją mają. Dlatego rozwój osobisty jest taki ciekawy, że odkrywa wiele możliwości, których nie jesteś świadomy.

Dlaczego, bo łatwiej jest żyć według schematów i utartych ścieżek, wiec lepiej schować kreatywność do głębokiej skrzyni i zamknąć na klucz. To właśnie jest powód, dlaczego tak wiele osób żyje poniżej swoich możliwości, swojego potencjału i poziomu szczęścia. Na szczęście kreatywność można odkopać, a to zapewnia wyróżnienie się z tłumu. Przyda się to przy szukaniu pracy, znajdowaniu pasji, robieniu biznesu, czy codziennym rozwiązywaniu problemów. To właśnie kreatywność pozwoli Ci znaleźć rozwiązanie i szansę, gdzie większość zobaczy tylko problem.

Świat idzie do przodu i innowacyjność jest konieczna, aby stworzyć coś nowego, ulepszyć to co jest. Jeśli więc chcesz wyjść z zaszufladkowania, być kierownikiem, dyrektorem, właścicielem, musisz uwolnić swoją kreatywność i cały czas ją rozwijać.

Gdy zapytasz kreatywną osobą, jak coś zrobiła, odpowie, ze właściwie, nie zrobiła, tylko zobaczyła inaczej, zobaczyła inną możliwość.

Kreatywność przyda się w zarabianiu pieniędzy, robieniu tego co lubisz, inspirowaniu ludzi, w znajdowaniu odpowiednich argumentów w dyskusji i w codziennym życiu.

Kreatywność może być po prostu naturalną częścią Twojego życia, jeśli tylko poświęcisz trochę energii i czasu na jej rozbudzenie. Nie musisz siedzieć godzinami na ćwiczeniami z kreatywności, wystarczy, że czekając w kolejce lub podczas sprzątania, gotowania lub odpoczywania, wymyślisz nowe zastosowania dla codziennych przedmiotów, nowe sposoby ich wykorzystania. No to do dzieła. Możesz zacząć np. od taśmy klejącej, klamerki, długopisu, czego kol wiek. Miłej zabawy  🙂

Zapisz się, aby nie przeoczyć żadnego wpisu

raz w tygodniu (w poniedziałek) dostaniesz przeglądLubię komentarze, więc nie krępuj się, pisz ile wlezie, nie ma limitów, a czasem są nagrody dla najbardziej aktywnych 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *