Jaka jest najlepsza inwestycja

rozwój osobisty

Czy wiesz jaka jest najlepsza inwestycja, jaką tylko można zrobić na świecie?
Jestem przekonana, że jest to inwestycja w swój rozwój osobisty. Powód jest prosty.

Poprzez pracę ze swoja świadomością i podświadomością doprowadzasz do zwiększenia swoich możliwości, polepszenia jakoci życia, wykorzystania swojego potencjału, a co najważniejsze nikt Ci tego nie może zabrać.

Wiesz, ja zajmuję się rozwojem osobistym od sześciu lat. Najpierw były to nieśmaiłe próby, przeczytanie jakiejś książki.  Wtej chwili rozwój osobity to mój sposób na życie. Przez ten czas, wiele się nauczyłam, przemyślałam. W tej chwili zupełnie inaczej odbieram swiat jako wspaniałe miejsce z ogromem możliwości. Coraz więcej osób korzysta z mojej wiedzy, a ich podziękowania sa dla mnie ogromną siłą napędową do dalszego działania.

Dzięki rozwojowi osobistemu każdy problem jest możliwy do rozwiązania, ponieważ im Twoja wiedza jest większa, tym poziom problemu maleje. Poza tym samodoskonalenie pozwala zmieniac swoje życie na lepsze. Trudno oczekiwać innych rezultatów, jesli ciągle robi sie to samo. Rozwijając się dajesz sobie szansę zmiany.

Dlatego jeśli żyjesz z dnia na dzień, kazdego dnia powtarzasz utarte schematy, nawyki i czynności i właściwie to nie wiesz po co żyjesz, jaki cel przyświeca twoim działaniom, coś tam robisz, ale właściwie tego nie lubisz, to nadszedł czas na refleksję. Czy właśnie tak chesz żyć?

Zastanów się przez chwilę, spójrz na swoje życie i zadaj sobie pytania:

   • Czy robię to co lubię
   • Dokąd zmierza moje życie

Czy właśnie tak chcę żyćCzy żyję z

pasją

Zgodnie z prawem przyczyny i skutku, wszystko jest efektem naszych wcześniejszych decyzji (brak decyzji, to też jest decyzja lub wybór). Pamiętaj nigdy nie jest za późno, y cos zmienic w swoim życiu. Czasami mała zmiana może przynieść ogromną poprawę. Jeśli chcesz osiągnąć coś, czego wcześniej nie osiągnąłeś, musisz zrobić coś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś. Podjąć wysiłek zmiany siebie, by stać się innym człowiekiem, niezwykłym, zainspirowanym, dążącym do celu szczęśliwcem. Pytania są nastepujące

 • Czy faktycznie chesz podjąć wyzwanie i zacząć drogę do spełniania marzeń?
 • Czy jesteś zdeterminowany?
 • czy chcesz osiągać cele?
 • Czy chcesz być podziwianym człowiekiem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych?
 • Kim chcesz być?
 • Kogo chesz znać?
 • Ile chcesz zarabiać?
 • Czy chcesz być człowiekiem sukcesu, czy zwykłym szarym „iksińskim”?

Ja już wybrałam. Nie chcę być przeciętniakiem. Dlatego rozwijam się, szkolę i uczę, pracuję nad sobą, wytyczam cele i dążę do ich osiągnięcia.

Ty też tak możesz!

Podejmij najważniejszą decyzję w swoim życiu i działaj. Obiecaj sobie, że każdego dnia zrobisz coś nowego, czego nigdy dotąd nie robiłeś. Pracuj nad sobą, czytaj książki i zdobywaj wiedzę. Nie musisz kupować szkoleń ode mnie, możesz znaleźć sobie kogoś innego, najważneijsze jest, abyś się rozwijał każdego dnia, a po miesiącu zaczniesz zauważać wielkie zmiany w swoim życiu, a wkrótce potem zacznieszdochodzić do wytyczonych celów.

Nie wierz mi na słowo, sam sprawdź!Zadaj sobie pytanie: Czy naprawdę coś mi zaszkodzi, jeśli każdego dnia poświęcę 30 minut, aby po miesiącu zobaczyć poprawę życia?Jedno jest pewne – jeżeli nie spróbujesz, to na pewno się nie uda. Jestem przekonana, że możesz więcej, że masz niewykorzystany potencjał, który tylko czeka na zapalnik. Skoro wszedłeś na blog o rozwoju osobistym i czytasz ten artykuł, to znaczy, że chcesz czeoś więcej od życia niż masz w tej chwili.Wykonałeś już najważniejszy krok – poświęciłeś czas na ten artykuł. Gratulacje, właśnie rozpocząłeś swoją drogę do sukcesu!

Zapisz się, aby nie przeoczyć żadnego wpisu

raz w tygodniu (w poniedziałek) dostaniesz przeglądLubię komentarze, więc nie krępuj się, pisz ile wlezie, nie ma limitów, a czasem są nagrody dla najbardziej aktywnych 🙂

Comments

comments

One thought on “Jaka jest najlepsza inwestycja

 1. Malina napisał(a):

  Popieram inwestycja w swój rozwój to najlepsza inwestycja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *