Jak zwiększyć pewność siebie – zapisy na webinar

pewność siebie

Zapisz się na webinar

pt. Jak zwiększyć pewność siebie,

który odbędzie się w czwartek 22.05.2014 o godzinie 20.00.

Pewność siebie jest kluczem do spełniania marzeń. Osoby pewne siebie są w stanie osiągnąć więcej, wytyczają sobie i realizują cele, które dla innych mogą wydawać się nierealne. Pewność siebie sprawia, że jesteś bardziej spokojny, szczęśliwy i zadowolony. Jest ona potrzebna w każdej dziedzinie życia: od szukania partnera, wychowania dziecka, znajdowania pracy, czy prowadzenia swojego biznesu. To właśnie ona daje siłę i moc sprawczą. Czy wiesz, że od Twojej pewności zależeć będzie, gdzie mieszkasz i z kim, jaki masz samochód, ile masz na koncie, czy jesteś szanowany. A najlepsze jest to, że to właśnie Ty decydujesz o tym, kim chcesz być i co mieć.

Możesz sądzić, że albo się jest pewnym siebie, albo nie. To prawda, tylko, że to nie jest cecha wrodzona, uzależniona genetycznie. Jako dziecko rodzimy się pewni siebie i w wieku kilku lat nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, nie ma ograniczeń, ani problemów. Nie zastanawiamy się też co inni pomyślą, co powiedzą, jak nas ocenią. Zbieramy doświadczenia, uczymy się nowych rzeczy i nie zrażamy się niepowodzeniami. Dopiero w miarę upływu lat, przesiąkamy obawami i powątpiewaniem w swoje możliwości.

I tylko od Ciebie zależy, czy wyjmiesz i reaktywujesz swoją pewność siebie i będziesz osiągał swoje cele i realizował marzenia, czy stwierdzisz, że jest jak jest i nic nie zrobisz, nic nie zmienisz i będziesz miał co masz.

Zapisz się na webinar i obudź swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości.

 

 

Zapisz się, aby nie przeoczyć żadnego wpisu

raz w tygodniu (w poniedziałek) dostaniesz przeglądLubię komentarze, więc nie krępuj się, pisz ile wlezie, nie ma limitów, a czasem są nagrody dla najbardziej aktywnych 🙂

Comments

comments

6 thoughts on “Jak zwiększyć pewność siebie – zapisy na webinar

 1. Malina napisał(a):

  Zgadzam się. Człowiek pewny siebie nie ulega wpływom. Ma własne zdanie. Wie czego chce i potrafi to osiągnąć. Dzięki temu zdobywa szacunek w świecie jak np.: Jan Paweł II. Szkoda, że tacy ludzie w naszym pięknym kraju są rzadkością.
  Temat świetny i bardzo potrzebny. Dobrze, że się o tym mówi. Dzięki temu młodzież ma więcej wiary w siebie niż pokolenie Solidarności. Życzę powodzenia.

  1. Ludmiła napisał(a):

   Dziękuję Malina.

 2. Malina napisał(a):

  Pewnością siebie można dużo wygrać. Można np.: zdać egzaminy nawet jeśli gada się głupoty. Jeśli twój ton głosu wyraźnie pokazuje, że jesteś na 100 % pewny tego co mówisz, to nawet egzaminator zwątpi w swoją pamięć.

  1. Ludmiła napisał(a):

   Może być i tak. Przede wszystkim, gdy jest się pewnym siebie, można realizować swoje cele i cieszyć się szczęśliwszym życiem.

 3. Marcin napisał(a):

  Zgadzam się, ze pewność siebie to fundamentalna cecha i warto ją mieć. Choć trzeba też uważać, żeby nie być pewnym siebie „na chama”, tzn. warto czasem zastanowić się czy na pewno ma się racje itp. Niemniej jednak na pewno lepiej być zbyt pewnym siebie niż za mało… zwłaszcza w relacjach międzyludzkich, gdzie czasem można wygrać nawet samą pewnością, bez silnych argumentów merytorycznych. Zresztą wiedzą o tym dobrze na pewno miłośnicy NLP, o czym, widzę, że na tym blogu też można poczytać. Zapowiada się ciekawy webinar.

  1. Ludmiła napisał(a):

   Dziękuję Ci Marcin za wartościowy komentarz. O pewności siebie i arogancji, czyli jak to nazwałeś „pewności siebie na chama” będziemy także mówić na webinarze. Będzie mnóstwo praktycznych ćwiczeń, a i coś z NLP też się znajdzie. Zapraszam serdecznie w najbliższy czwartek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *