Jak znaleźć pasję – wideo 1

Ludzie często określają się przez to o co dbają co sprawia im radość. Czym dokładnie jest różnica między pasją i hobby? Zazwyczaj ludzie znajdują radość zarówno w pasji i ja i hobby. Rozróżnienie między nimi jest subtelne, ale sposób w jaki myślisz o swoich zajęciach, które wykonujesz w swoim wolnym czasie, mogą powodować duże różnice. Pasja to stan umysłu.   Jest to coś, na czym Ci bardzo zależy, co pragniesz robić cały czas, o czym intensywnie myślisz i dążysz do połączenia jej ze swoją karierą i zajęciem życiowym. Pasja to ogromne emocje, pragnienie, namiętność. Jeśli znajdziesz już swoją pasję, to konieczność zrezygnowania z niej wzbudza wielkie emocje i powoduje, ze życie traci sens. To jest pasja. Pasjonat dąży do tego, aby jego pasja była jego sposobem na życie i utrzymanie.

Jeśli nie wiesz, co jest Twoją pasją, koniecznie obejrzyj wideo. Podaję w nim pierwszy krok do znalezienia pasji w życiu.

Kliknij w link, aby poznać więcej ćwiczeń i sposobów znalezienia pasji w życiu

Napisz jak wykorzystałeś wiedzę z filmu.

Zapisz się, aby nie przeoczyć żadnego wpisu

raz w tygodniu (w poniedziałek) dostaniesz przeglądLubię komentarze, więc nie krępuj się, pisz ile wlezie, nie ma limitów, a czasem są nagrody dla najbardziej aktywnych 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *