Jak sobie dorobić bez wychodzenia z domu

drzewo_dolarowe

Chcę się dzisiaj z Tobą podzielić, tym czym ostatnio się zajmowałam. Pewnie słyszałeś o zarabianiu z domu. Są strony, które obiecują, że bez pracy możesz zyskać krocie. Nie wierzę w tego typu teksty i „zjawiska”, ponieważ uważam, że bez pracy i zaangażowania niczego sensownego nie można osiągnąć. Jednak co jeśli można by było popracować, zadziałać, a potem czerpać z tego zyski przez dłuższy czas jako pasywny dochód. To jest już coś i brzmi rozsądnie!

No dobrze, ale jak to ugryźć. W sieci są setki programów pratnerskich, które pozwalają zarabiać pieniądze za polecanie i sprzedawanie cudzych i/lub swoich produktów. Jest to o tyle ciekawa propozycja, że nawet nie mając czegoś swojego, możesz zacząć zarabiać pieniądze, przy naprawdę niewielkich nakładach finansowych. Dla mnie na razie to jedynie kilka stówek miesięcznie, ale są tacy co zarabiają kilka, a nawet kilkanascie tysięcy co miesiąc. Tak czy i naczej, gra jest warta rozpatrzenia i zainteresowania.

Swoją przygodę z programami partnerskimi rozpoczęłam od platformy szkoleniowej (http://www.uludmily.pl/ik/)

Jest to ciekawa propozycja, ponieważ umożliwia zarobienie nawet do 95% na szkoleniach innych osób. Zarabiasz za każdym razem, kiedy ktoś z Twojego linku partnerskeigo coś kupi. Gama szkoleń jest bardzo szeroka, więc do promowania możesz sobie wybrać coś co Cię interesuje i jest związane z tematyką twojej strony. Ponadto możesz także stworzyć swój własny produkt w postaci pliku pdf, kursu wideo lub nagrania mp3 i także tam umieszczać, dając przez Ciebie ustaloną prowizję dla partnerów.

Jeśli dopiero raczkujesz w programach partnerskich, na tej stronie po zalogowaniu będziesz mieć dostęp do licznych i bardzo pomocnych, dobrze opracowanych darmowych materiałów w jaki sposób umieszczać kursy na tej platformie. Obsługa umieszczania kursów na platformie jak i sprzedaż cudzych jest prosta i nie musisz znać sie na programowaniu. Wszystko wpisujesz tak jak w Wordzie lub na blogu. Naprawdę polecam, to bardzo dobre narzędzie.

Możesz myśleć, że nie masz żadnej wiedzy do przekazania, więc nie wiesz na jaki temat zrobić szkolenie. Dokładnie to rozumiem, też tak miałam jak zaczynałam parę lat temu. Jednak jestem przekonana, że udało Ci się rozwiązać jakiś problem, który może się komuś przydać.  Najlepiej jeśli jest to coś związane z Twoją pasją lub hobby, coś na czym się znasz np. gotowanie, pielęgnacja storczyków, sposoby malowania, łowienie ryb, hodowla jakiś zwierząt, recenzje książek, obsługa programu, jakieś ciekawe spostrzeżenia, które mogłyby komuś ułatwić życie. Można założyć, że jeżeli miałeś z tym problem, to prawdopodobnie znajdą się osoby, które także taki problem mogą mieć, więc Twoje rozwiązanie może im się przydać, a Ty na tym zarobisz.

Opracowany przeze mnie raport odnośnie najlepszych programów partnerskich do pobrania za darmo http://www.rozwojosobisty.uludmily.pl/subskrypcja/jak-dorobic-czyli-najlepsze-programy-partnerskie/

Zapisz się, aby nie przeoczyć żadnego wpisu

raz w tygodniu (w poniedziałek) dostaniesz przeglądLubię komentarze, więc nie krępuj się, pisz ile wlezie, nie ma limitów, a czasem są nagrody dla najbardziej aktywnych 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *