Inspiracja cytat4 – nie za późno

czas na sukces

Nie ma żadnego znaczenia, czy masz 25, 35, 55 czy 85 lat,by zmienić swoje życie i zacząć robić, to co zawsze chciałeś, lub stać się tym, kim powinieneś być.

Wszystko to wiąże się ze zmianą priorytetów. Skupiając się na tym, co tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne, robisz miejsce dla nowych możliwości, które dadzą Ci poczucie większego sensu.

Nie ważne ile masz lat w momencie, kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, że chcesz robić co innego.

Jeśli jesteś na początku swojej dorosłej drogi, to świetnie, że miałeś taką szansę odkrycia swojej pasji i misji tak wcześnie. A jeśli jesteś już w kwiecie wieku lub u schyłku swojego życia,to czy warto zaprzepaścić te ostatnie 2, 10, 20 i więcej lat koncentrując się na złej pracy, złym biznesie, czy niewłaściwych ludziach? Jak sądzisz?

Nigdy nie jest za późno, aby tworzyć życie jakiego chcesz. Dlaczego? Bo masz jutro i masz nadzieję na kolejny i kolejny dzień. A każdy z tych dni może należeć do Ciebie i Ty możesz zdecydować w jaki sposób chcesz go spędzić. Fakt, że Twoje dni nie są jeszcze takie jakbyś pragnął, oznacza, że nie wykorzystujesz swojego potencjału. Możesz więcej niż myślisz, że możesz.

Jeśli pozwalasz sobie na komplikowanie swojego życia poprzez zajmowanie się nie tym co kochasz, to będziesz mieć skomplikowane życie. Masz tylko jedno życie i do Ciebie należy decyzja, w jaki sposób chcesz je przeżyć.

Co musisz zrobić, gdy zdasz sobie sprawę,że chcesz coś zmienić?

  1. Dowiedz się czego chcesz.

Dla wielu jest to najtrudniejsze zadanie. Jednak jest wiele sposobów, aby skutecznie znaleźć swoją pasję. Proponuję Ci szkolenie Jak znaleźć pasję, gdzie pokazuję tylko skuteczne i wypróbowane metody, z których sama korzystałam podczas poszukiwania swojej drogi.

  1. Sporządź plan działania

Na początku w ogóle nie wiedziałam w jaki sposób do tego podejść. Wykonałam kilkanaście prób spisania wszystkiego i zawsze okazywało się, że plan sobie, a działania sobie. Teraz już wiem, jak to zrobić i na czym się koncentrować. Chętnie Ci pomogę w ramach coachingu.

  1. Działaj

Stopniowo realizuj swój plan i zbliżaj się do swojego celu.

Nie bądź jednym z tych, którzy mówią, że chcą zmiany i niczego nie robią. Zasługujesz, by żyć życiem, jakiego pragniesz. Pamiętaj, jedynie poprzez wytrwałe działanie, rozwój osobisty i wiarę w sukces ,możesz tego dokonać.

Zapisz się, aby nie przeoczyć żadnego wpisu

raz w tygodniu (w poniedziałek) dostaniesz przeglądLubię komentarze, więc nie krępuj się, pisz ile wlezie, nie ma limitów, a czasem są nagrody dla najbardziej aktywnych 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *