Finansowy magnes cz.1

Jeżeli nie jesteś zbytnio zadowolony ze swoich finansów, to prawdopodobnie nadszedł czas na zmienę swoich myśli odnośnie pieniędzy. Widzisz, zgodnie z teorią kwantową wszystko dookoła nas składa się z energii, myśli, słów i emocji.

Czyżby pieniądze też były energią? Właśnie tak. Jeżeli Twoje finanse nie są zadowalające, to znaczy, że masz przekonania lub programy, które te pieniądze blokują dla Ciebie. Na dodatek, jeżeli świadomie myślisz, że potrzebujesz pieniędzy i nawet starasz się je jakoś zarobić i nic z tego nie wychodzi, to znaczy, że te negatywne przekonania są poza Twoją świadomością. Ja na przykład ostatnio odkryłam swoje bardzo głęboko ukryte przekonanie, że nie można zarobić pieniędzy w uczciwy sposób. Świadomie oczywiście nie uważam, że wszyscy, którzy się wzbogacili, zrobili jakiś przekręt, jednak podświadomie właśnie tak myślałam. Uczciwość jest u mnie wysoko jeśli chodzi o wartości. Moja podświadomość skutecznie blokowała wszelkie moje próby zarobienia większych pieniędzy, bo przecież jestem uczciwa, więc nie mogę być bogata, nie będę bogata, bo ktoś pomyśli, że nie jestem uczciwa. Masakra, co !? 🙂 Na szczęście ostatnio opanowałam sytuację i finanse już się poprawiają 😉

Pierwszy krok do zmiany Twojego statusu finaswego, to odkrycie ograniczających przekonań. Zacznij od uzupełnienia zdania: Mam niewystarczającą ilość pieniędzy, bo… Jeśli będziesz uzupełniał to zdanie często (najlepiej kilka razy pod rząd), odkryjesz swoje negatywne przekonania odnośnie pieniędzy.

Kolejną rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby poprawić swoje finanse, to rozprawić się ze swoimi przekonaniami, poprzez świadome zamienianie ich na pozytywne stwierdzenia i nauczenie się kontrolowania swoich myśli i wewnętrznych dialogów. Możesz sam próbować to zrobić lub wybrać szybszą drogę i nauczyć się tego na cyklicznych warsztatach, które prowadzę: Czy zmierzasz do sukcesu, czy katastrofy.

Zapisz się, aby nie przeoczyć żadnego wpisu

raz w tygodniu (w poniedziałek) dostaniesz przeglądLubię komentarze, więc nie krępuj się, pisz ile wlezie, nie ma limitów, a czasem są nagrody dla najbardziej aktywnych 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *