Dwa sprytne sposoby na zwiększenie witalności

Uświadom sobie, że Twoje przekonania wpływają bezpośrednio na to kim jesteś.Dlatego tak ważne jest, aby myśleć pozytywnie. Jeśli myślisz negatywnie, to tak,jakbyśsam ściągał się w dół. Pewnie słyszałeś o samospełniającej się przepowiedni, gdy zdarzy się coś złego, czego na przykład ogromnie się bałeś. Jednak dziłą to także w drugą stronę. Jeśli zmieniasz swój sposób myślenia na pozytywny, zmienia się także Twoje życie. To jest jedno z najpotężniejszym narzędzi, jakiego możemy użyć.

Na początku może Ci się wydawać trudne, aby się otworzyć na to co  pozytywne, zwłaszcza jeśli uważasz, że Twoja sytuacja nie jest najlepsza. Jednak warto podjąć ten wysiłek.

I tu przechodzimy do pierwszego sposobu.

Jeżeli w swoim życiu brakuje Ci pieniędzy, to prawdopodobnie masz jakieś przekonania, być może wpojone w dziedziństwie, które blokuje swobodny przepływ pieniędzy. Jeśli więc znasz jakąś osobę, którą podziwiasz i masz wrażenie, że przyciąga mnóstwo ciekawych rzeczy i pieniędzy w swoim życiu, wyobrażaj sobie siebie jako tę osobę.

Drugi sposób polega na tym, żebyś sobie każdego dnia pomyślał, że ten dzień przyniesie Ci coś wspaniałego. Nie wiesz co to będzie, ale na pewno będzie wspaniałe.

Testuj te dwa sposoby przynajmniej przez 3 tygodnie, a zauważysz zmianę w postrzeganiu siebie i swojego życia.  Wyrzuć z głowy wszelkie sceptyczne myśli i nastaw się na pozytywne oczekiwanie. Wielu ludzi na świecie stosuje z powodzeniem ten system, więc czemu nie miałby zadziałać także na Ciebie.

Zapraszam Cię także do zajrzenia do Pozytywnego sklepu, gdzie znajdziesz afirmacje podprogowe, które są najbardziej skuteczne ze wszystkichh afirmacji. Nie musisz ich kupować, posłuchaj fragmentów dostępnych bezpłatnie i sam się przekonaj, jak zmieniąTwój nastrój i podejście. Sprawdź!

Zapisz się, aby nie przeoczyć żadnego wpisu

raz w tygodniu (w poniedziałek) dostaniesz przeglądLubię komentarze, więc nie krępuj się, pisz ile wlezie, nie ma limitów, a czasem są nagrody dla najbardziej aktywnych 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *