.Daje do myślenia

Previously published on 2 maja 2014
pozytywne myślenie

Gdy natknęłam się na ten cytat, jakoś bardzo  mnie uderzyła jego treść. Pewnie wiesz, że Twoje mysli kreują rzeczywistość. Inaczej mówiąc myślisz negatywnie i źle dostajesz złe, myślisz pozytywnie – dostajesz dobre. To nie jest nic odkrywczego i pisałam o tym już w kilku artykułach. Co więc jest takiego niesamowitego w stwierdzeniu: „Twoje życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli”. Otóż to, że możesz myśleć, że masz pozytywne nastawienie, oczekujesz najlepszego, a gdzieś wewnątrz Twojej głowy jest jakaś blokada, która sabotuje Twoje działania. Jeśli się zastanowisz nad tym cytatem, na pewno odkryjesz, że czasami nie uświadamiasz sobie swoich nagatywnych myśli, a mają one odzwierciedlenie w Twojej sytuacji życiowej.

Jeśli to co masz w życiu uznasz jako wskazówkę, odkryjesz, gdzie tkwi Twój problem. W jakich sytuacjach się blokujesz, co wtedy myślisz, co czujesz, czego się obawiasz, z czym zwlekasz?

Zapisz się, aby nie przeoczyć żadnego wpisu

raz w tygodniu (w poniedziałek) dostaniesz przeglądLubię komentarze, więc nie krępuj się, pisz ile wlezie, nie ma limitów, a czasem są nagrody dla najbardziej aktywnych 🙂

Comments

comments

One thought on “.Daje do myślenia

  1. Malina napisał(a):

    Zgadza się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *