Cashflow – wyszedłeś z wyścigu szczurów

inteligencja finansowa

Yuhu! Dzisiaj podczas gry w Cashflow udało mi się wyjść z wyścigu szczurów!

Czy wiesz, że grając w Cashflow zwiększasz swoją inteligencję finansową i przez zabawę zdobywasz wiedzę niezbędną na drodze do niezależności finansowej? A wszystko w ramach rozwoju osobistego 🙂

Pewnie słyszałeś o Robercie Kiyosaki. Napisał on wiele książek, jednak najpopularniejsze z nich to  Bogaty ojciec, biedny ojciec i Kwadrant przepływu pieniędzy. W obu ksiażkach pokazuje jak myślą biznesnesmeni i inwestorzy, a jak 95% społeczeństwa. Aby każdemu ułatwić zdobywanie wiedzy o aktywach, pasywach, przychodach i kosztach, stworzył on grę Cashflow.

Kluby Cashflow są świetną możliwością, aby pograć w tę grę i dowiedzieć się od fachowców jak zarządzać swoimi pieniędzmi. Wiesz, jeszcze niedawno myślałam, że zarządzanie pieniędzmi dotyczy jedynie milionerów, a teraz już wiem, że jest to konieczna wiedza na drodze do tych milionów i im wcześniej zacznie się zarządzać swoimi finansami, tym lepiej.

Byłam na spotkaniu klubowym dopiero trzeci raz, a już dowiedziałam się mnóstwa pożytecznych informacji takich jak co to są pasywa i aktywa i jak przepływają pieniądze. Jaka jest różnica pomiędzy bogactwem, a zamożnością, a także pomiędzy dochodem kapitałowym, spekulacją, a przepływem pieniędzy. Naprawdę każdemu polecam granie w Cashflow, to świetna zabawa i w łatwy sposób można zdobyć skomplikowaną (jak dotąd myślałam) wiedzę.

 

Zapisz się, aby nie przeoczyć żadnego wpisu

raz w tygodniu (w poniedziałek) dostaniesz przeglądLubię komentarze, więc nie krępuj się, pisz ile wlezie, nie ma limitów, a czasem są nagrody dla najbardziej aktywnych 🙂

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *